rangrazsup@gmail.com

09155989221

نـکات مـورد توجـه

1- برای استفاده از فایل ها حتما از آخرین نسخه نرم افزار-ها استفاده کنید، تا در روند ویرایش مشکلی نباشد. آخرین ورژن نرم افزار After Effect را دانلود کنید.

2- برای درک بهتر آموزش های قرار داده شده در فایل هر قالب، در صورت نیاز لطفا آموزش های پایه افتر افکت را نیز مطالعه کنید.

3- برای خارج کردن فایل های سایت از حالت فشرده لازم است از آخرین نسخه نرم افزار WinRAR استفاده نمائید. در غیر این صورت ممکن است با خطا مواجه شوید.

4- تمامی پروژه های دانلودی بدون موسیقی می باشند، مگر آنکه در متن پست عبارت “موزیک زمینه دارد” قید شده باشد.

5- چنانچه پروژه دانلودی مربوط به شرکت MotionArray باشد، می توانید موسیقی متن آن را در بخش پروژه های درخواستی ثبت کنید.

6- تنها مرجع قالب های فارسی افتر افکت را فقط در رنگرز می توان پیدا کرد.

برای ارائه و تنظیم قالب ها به متن قابل ویرایش با هر فونت فارسی، تیم ما وقت و انرژی گذاشته است تا مخاطب بتواند به راحتی آموزش ببیند و ویدئو های خودش را بسازد، بنابراین لطفا از انتشار فایل های خریداری شده در سطح اینترنت حتی به دوستانتان هم پرهیز کنید.

بازگشـت وجـه

رنگرز زمانی می تواند هزینه ی پرداخت شده را بازگشت بدهد که محصول دانلود شده با آنچه که در بخش توضیحات برای شما درج شده تناقض داشته باشد. رنگرز هیچ گونه تعهدی از بازگشت پرداخت بدلیل اینکه نظر مشتری در مورد خرید محصول تغییر کرده باشد، یا به اشتباه آن را خریداری کرده باشد یا مهارت های لازم را برای استفاده از آن را نداشته باشد، ندارد. 

پشتیبانـی

با خرید از وبسایت رنگرز

از خدمات پشتیبانی برای محصول یا محصولاتی که خریداری کرده اید بهره مند خواهید شد و تلاش بر این است که محصولات با کیفیت لازم و بدون مشکل در خدمت کاربران عزیز قرار دهیم.

در صورت نیاز به پشتیبانی در کمال خونسردی با رنگرز در ارتباط و مطمئن باشید که اگر مشکل از طرف رنگرز باشد رفع خواهد شد.

اگر سوالی دارید می توانید “سوالات متداول” را مطالعه کنید و اگر سوالتان را پیدا نکردید در پایین همان صفحه برای ما کامنت بگذارید.

همچنین اگر درخواست راهنمایی برای ویرایش فایل داشته باشید علاوه بر آموزش و مقالاتی که در سایت قرار داده ایم می توانید از طریق واتس اپ یا کانال تلگرامی ما مشکل خود را برطرف کنید. 

بـا تشکـر